;

Żegnamy październik!

Uczniowie klasy III a postanowili w nietypowy sposób pożegnać październik. Zabawa rozpoczęła się w klasie, gdzie dzieci ułożyły napis „ŻEGNAMY PAŹDZIERNIK” z rozsypanki literowej. Ponieważ pogoda była wyjątkowo piękna, resztę dnia uczniowie spędzili w ogrodzie jednego z kolegów. Dzieci  świetnie się bawiły, obserwując zmiany zachodzące w przyrodzie na przełomie października i listopada. Swoje spostrzeżenia przelały na papier tworząc w grupach plakaty o tematyce jesiennej. Po twórczej pracy, przyszedł czas na relaks. Ogród przez chwilę zamienił się w salon fryzjerski, w którym dziewczynki mogły zapleść sobie warkoczyki, a chłopcy w tym czasie poprawiali swoją kondycję, skacząc na trampolinie. Ale nie koniec na tym. W tak pięknym dniu nie mogło zabraknąć ogniska i wspólnego pieczenia kiełbasek. Zadowoleni, dotlenieni i najedzeni uczniowie wrócili do szkoły, by powiesić swoje prace na korytarzu. Będą one przypominały o miłych chwilach spędzonych w ogrodzie i pięknej jesieni.

Wychowawczyni klasy
I. Handrych