;

Codziennie od godz.9.00 do godz.13.00

Propozycje zajęć

5 lipca 2021 – dzień 1.

Wspólne spotkanie wszystkich uczestników na sali gimnastycznej, podział na grupy, uroczyste rozpoczęcie półkolonii. Zapoznanie z regulaminem. Przypomnienie zasad związanych z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Gry i zabawy w grupach na terenie szkoły lub pobliskiego placu zabaw. Do wyboru: Zabawy sportowe na świeżym powietrzu. Zabawy plastyczne  na boisku szkolnym np. malowanie na folii, malowanie kredą. W razie niepogody - zabawy sportowe i plastyczne przy muzyce na sali gimnastycznej.

7 lipca 2021- dzień 2.

Wyjście na pływalnię Delfin. Zabawy w wodzie. Zajęcia sportowe na Orliku i pobliskim placu zabaw. Gra w piłkę nożną, siatkówkę plażową, jazda na rolkach, hulajnodze.

8 lipca 2021- dzień 3.

Wyjazd na Górę św. Anny. Podziwianie zabytków kompleksu klasztornego i amfiteatru. Spacer po parku krajobrazowym. Podziwianie piękna przyrody. Piknik na łonie natury.

9 lipca 2021- dzień 4.

Wyjście do krapkowickiego portu. Zapoznanie dzieci z różnymi możliwościami spędzania wolnego czasu. Zabawy w terenie. Pieczenie kiełbasek przy ognisku. Podsumowanie letniska  i pożegnanie.

.

47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. 77 44 60 395