;

„Sprawy dzieci”

Już od kilku miesięcy starsi uczniowie muszą uczyć się w trybie zdalnym. Z pewnością wielu narzeka na znużenie i spadek motywacji do pracy. Na szczęście nie dotyczy to wszystkich. Kilku uczniów z klasy IV B wymyśliło swój własny sposób na monotonię i nudę. Rozpoczęli redagowanie klasowej gazetki pt. „Sprawy dzieci”.

Tematyka gazetki jest różnorodna i dotyczy spraw, które interesują uczniów. Można w niej przeczytać artykuły o blaskach i cieniach zdalnego nauczania czy poznać ciekawostki z różnych dziedzin. Uczniowie piszą również na jej stronach o swoich zainteresowaniach i prezentują własne prace plastyczne.

Trzeba przyznać, że redagowanie gazetki nie jest łatwą sprawą, ale praca nad nią sprawia młody dziennikarzom wiele radości i daje dużo korzyści. Dzięki niej uczą się współpracy w zespole, rozwijają swoje zdolności literacki oraz umiejętności obsługi programów komputerowych.

Jeszcze raz gratulujemy pomysłu zespołowi w składzie: Weronika Hałubiec, Martyna Micek, Julia Bajko, Amelia Domżalska, Kalina Wierdak, Sofia Sokolviak, Anna Królczyk, Antonina Świstuń, Jakub Wytulani, Szymon Talik. Życzymy im wytrwałości i ciekawych tematów. Oczywiście wszystkich zapraszamy do zapoznania się z trzema numerami „Spraw dzieci”. Przyjemnej lektury

Nowy numer: PDFSprawy Dzieci6.pdf

PDFSprawy Dzieci5.pdf