;

Pomoc dla "Przytuliska"

Dzięki Pani Alicji, mamie jednej z uczennic z klasy 6a dowiedzieliśmy się, że schronisko dla zwierząt „Przytulisko” z Kędzierzyna-Koźla bardzo potrzebuje wsparcia. Do akcji pomocy zwierzętom włączyli się uczniowie PSP nr 1 wraz z rodzicami ( PO STOKROĆ DZIĘKUJEMY). Udało się zebrać mnóstwo jedzenia dla zwierząt. Rodzice uczniów odebrali dary z budynków PSP nr 1 i dostarczyli do „Przytuliska”. Pani Alicjo, Pani Aneto, Pani Katarzyno i Pani Regino, bardzo dziękujemy. Dziękujemy też  Paniom z sekretariatów PSP nr 1, Pani Joannie i Paniom Magdom, które odbierały przynoszone przez rodziców i dzieci dary.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. 77 44 60 395