Owocowe ludziki

Szanowne Koleżanki i mili Koledzy!

My uczniowie klasy 2b jesteśmy bardzo dumni, że chodzimy do naszej „Wspaniałej Jedynki”. My tutaj nie tylko zdobywamy potrzebną nam wiedzę i umiejętności, z których korzystamy w życiu codziennym. Układamy słowa do pięknych piosenek o szkole, ale również robimy wspaniałe prace plastyczno-techniczne. Dzisiaj 13.10.2020 r na lekcji plastyki postanowiliśmy zabawić się artystycznie. Każdy z nas zrobił owocowego ludzika i nie było w tym nic wielkiego gdyby nie fakt, że każdy ludzik był inny, zrobiony według własnego pomysłu, a przede wszystkim był piękny i niepowtarzalny.  Kochamy te nasze wszystkie lekcje, ponieważ pomagają nam one choć na chwilkę zapomnieć o wszelkich kłopotach uczniowskich, a i nasi rodzice są z nas bardzo dumni. Mamy nadzieję, że jeszcze długo będziemy mieli możliwość chodzenia do Naszej, Pięknej Szkoły. Bo kontakt z kolegami i nauczycielami, to coś bardzo pięknego i niech trwa jak najdłużej.

Uczniowie i wychowawca klasy 2 b

Statystyka odwiedzin: Dziś: 8, W tym miesiącu: 26738, Wszystkich: 679194