Rozdanie świadectw

W dniu 26.06.2020 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020. Z uwagi na nietypową sytuację zakończenie roku również odbyło się nietypowo. Każda klasa spotkała się z wychowawcą w salach lekcyjnych aby odebrać świadectwa. Uczniowie z najwyższą średnią otrzymali świadectwa z czerwonym paskiem oraz nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia naukowe oraz osiągnięcia sportowe. Podczas trwania zakończeń w poszczególnych klasach pani dyrektor rozdała nagrody w imieniu pana Burmistrza Krapkowic dla najlepszych uczniów, finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych  i za wysokie osiągnięcia sportowe. Bardzo dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom za ten trudny rok szkolny i życzymy udanych wakacji i wypoczynku.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 130, W tym miesiącu: 8456, Wszystkich: 610724