Rozwój Krapkowic - ankieta

Celem ankiety jest poznanie opinii mieszkańców Krapkowic na temat kierunków rozwoju miasta.

Reguły przeprowadzenia badania:

• zadanie jest przewidziane dla uczniów klas 6, 7, 8 szkoły podstawowej,
  • uczeń jest proszony o skontaktowanie się z 2-3 osobami i przeprowadzenie z nimi ankiety zaznaczając lub wpisując odpowiedzi na pytania na podstawie odpowiedzi rozmówcy,
  • każdy uczeń proszony jest o wybranie rozmówców według następujących kryteriów: 2-3 osoby lub więcej zamieszkujące gminę Krapkowice, w tym przynajmniej jedna kobieta i jeden mężczyzna. Jedna osoba w wieku 46-65 lat i/lub jedna osoba w wieku powyżej 65 lat.
  • uczeń może także wypełnić ankietę w swoim imieniu. Do przeprowadzenia ankiety potrzebny będzie komputer/laptop, tablet lub telefon z dostępem do Internetu.

Kolejne kroki:

• uczeń otrzymuje zadanie drogą internetową od swojego nauczyciela/nauczycielki,
  • uczeń wchodzi w link podany w wiadomości - pod linkiem znajduje się ankieta,
  • uczeń rozmawia osobiście/dzwoni kolejno do 2-3 lub więcej osób wybranych przez siebie według wyznaczonych kryteriów,
  • uczeń informuje o celu ankiety podanym na pierwszej stronie ankiety i prosi osobę o udzielenie odpowiedzi,
  • ankieta składa się z 7 pytań zasadniczych i 5 pytań w metryczkach.
  • Uczeń czyta kolejne pytania zaznaczając bądź zapisując odpowiedzi rozmówcy w wyznaczonym do tego celu polu,
  • na koniec uczeń klika polecenie „wyślij" i dziękuje rozmówcy za udzielenie odpowiedzi.

W przypadku wypełniania ankiety przez uczniów ważne jest, aby uczniowie wypełniając ankietę w imieniu drugiej osoby zaznaczali jej wiek, a uzupełniając ankietę w swoim imieniu swój wiek.

System rejestruje każde wejście do ankiety, dlatego prosi się o otwieranie linku tylko w celu wypełnienia ankiety.

Ankieta jest dostępna pod linkiem:

Justyna Torka

Statystyka odwiedzin: Dziś: 554, W tym miesiącu: 1044, Wszystkich: 584812