Uwaga konkurs!

Konkurs plastyczny

W ramach kampanii profilaktycznej „Zachowaj trzeźwy umysł” zachęcamy uczniów do wzięcia  udziału w 4 konkursach. Termin nadsyłania prac mija 30 września 2020r. Prace można wysłać drogą tradycyjną lub wykonać jej zdjęcie i wysłać mailowo. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 31 października 2020r. Szczegółowy regulamin znajduje się pod linkiem:

1. Wehikuł czasu - konkurs plastyczno-literacki

Zadaniem uczestnika konkursu „Wehikuł czasu. Mój najszczęśliwszy dzień!” jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej dowolny dzień z przeszłości lub przyszłości, który według wyobraźni i kreatywności uczestnika konkursu był wyjątkowy (spotkanie, miejsce, osoba).  Prace plastyczne zgłaszane do konkursu mogą być wykonane dowolną techniką pozwalającą na utrwalenie obrazu (lub kształtu) na wybranym przez uczestnika materiale. Mogą zatem być narysowane, namalowane, wyklejone przy użyciu plasteliny, kolorowego papieru, krepy, produktów spożywczych (np. ryżu), uformowane z modeliny, wykonane z kasztanów, żołędzi, zapałek, guzików itp. Na konkurs można nadesłać także prace literackie. Praca literacka nadesłana na konkurs może liczyć najwyżej 3 strony A4 znormalizowanego druku (5400 znaków). Praca może zostać napisana za pomocą programu komputerowego lub ręcznie. Nagrodami głównymi w konkursie „Wehikuł czasu” fundowanymi przez Organizatora jest wysokiej klasy sprzęt audio, zestawy muzyczne, zestawy sportowe (np. rower) lub elektryczne deskorolki.

1. Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce - konkurs fotograficzny dla klas i grup świetlicowych.

Zadaniem uczestników konkursu  jest stworzenie zdjęcia lub kolażu zdjęć, na którym uczestnicy konkursu zobrazują w jaki sposób Tymek i Tola dbają o ekologię. Tymek i Tola to papierowe postaci typu „origami”. Wizerunki Tymka i Toli są do pobrania na stronie internetowej www.trzezwyumysl.pl/TymekiTola. Pobrane materiały należy wydrukować  i złożyć według załączonej instrukcji, tak aby w finalnym efekcie powstały tekturowe wersje przedstawiające postacie Tymka i Toli. Postacie Tymka i Toli muszą zostać wykorzystane w pracy konkursowej. Na konkurs można przesłać jedno zdjęcie lub kolaż zdjęć. Maksymalna liczba zdjęć - 6 sztuk. Praca konkursowa może zostać wykonana przez zespół składający się minimum z 2 osób. Nagrodami głównymi w konkursie „TYMEK I TOLA NA EKOLOGICZNEJ ŚCIEŻCE” ufundowanymi przez Organizatora są oczyszczacze powietrza.

1. Sport to zdrowie - pocztówka dla przyjaciela - konkurs pocztówkowy.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie w terminie do 30 września 2020r.  pracy konkursowej wykonanej na pustej stronie pocztówki (znajdującej się w materiałach pakietu kampanii ZTU) www.trzezwyumysl.pl/pocztowka2020.

Zadaniem uczestnika konkursu „Sport to zdrowie - pocztówka” jest wykonanie pocztówki obrazującej aktywność sportową, którą lubi uczestnik konkursu i napisanie krótkiej wiadomości wyjaśniającej dlaczego warto uprawiać sport.

W konkursie „Sport to zdrowie - pocztówka” zostanie przyznanych 5 równorzędnych nagród.  Nagrodami głównymi w konkursie „Sport to zdrowie - pocztówka” fundowanymi przez Organizatora są hulajnogi lub inny sprzęt sportowy.

1. Rozwiąż krzyżówkę

Zadaniem uczestnika konkursu „Rozwiąż krzyżówkę” jest poprawne rozwiązanie krzyżówki konkursowej i odgadnięcie hasła. Zagadnienia krzyżówkowe odnoszą się między innymi do treści poruszanych w kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2020. Na konkurs jeden uczestnik może przesłać tylko jedną rozwiązaną krzyżówkę (hasło), która znajduje się w ulotce konkursowej. Praca konkursowa może zostać wykonana tylko przez jednego uczestnika. Wyłonienie laureatów konkursu „Rozwiąż krzyżówkę” nastąpi poprzez losowanie. W losowaniu wezmą udział wszystkie nadesłane ulotki i maile, zawierające poprawne rozwiązanie. W konkursie „Rozwiąż krzyżówkę!” zostanie przyznanych 5 równorzędnych nagród. Nagrodami głównymi w konkursie „Rozwiąż krzyżówkę!” będą przenośne głośniki bezprzewodowe firmy JBL.

Powodzenia

Statystyka odwiedzin: Dziś: 188, W tym miesiącu: 8514, Wszystkich: 610782