Aplikacja Teams

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Od 26.10.2020 rozpoczynamy "nauczanie zdalne" dla uczniów klas IV - VIII
Przez ten okres nauczyciele będą prowadzili zajęcia zdalnie, korzystając z aplikacji Teams metodą synchroniczną czyli zajęcia prowadzone będą w czasie rzeczywistym w godzinach zgodnych z planem lekcji z tym, że lekcja online nie powinna trwać dłużej niż 30 min.

W trakcie lekcji online będzie sprawdzana obecność!

Kontakt z dyrekcją szkoły przez wychowawcę lub na adres email szkoły: psp1@krapkowice.pl

>> ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI BEZPIECZNEJ I HIGIENICZNEJ PRACY PRZY KOMPUTERZE <<

INSTRUKCJA

Aby skorzystać z aplikacji Teams należy zalogować się do Microsoft Office 365 za pomocą przeglądarki internetowej w komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Z aplikacji Teams można skorzystać za pomocą przeglądarki internetowej lub można ją pobrać i zainstalować na komputerze / tablecie / smartphonie.

1. W menu głównym szkolnej strony Interetowej kliknij DZIENNIK - OFFICE 365

01.jpeg

2. Zaloguj się stosując szkolny adres email:  Twój-login-do-edziennika@eszkola.opolskie.pl Kliknij "DALEJ"
Uwaga - każdy uczeń loguje się na swoje indywidualne konto (nie np. na konto rodzica).

02.jpeg

3. Zaloguj się tak samo jak do e-dziennika

03.jpeg

4. Można kliknąć "TAK"

04.jpeg

5. Klikamy w aplikację Teams

teams.jpeg

13. W panelu po lewej stronie w obszarze "Kalendarz" będą pojawiały się zaplanowane przez nauczycieli lekcje. Należy kliknąć aby przenieść się na aktualną lekcję.

teams-2.jpeg

Komunikaty z informacją o rozpoczęciu każdej lekcji zawierające do nich link będą także przesyłane za pomocą wiadomości e-mail na Outlook.

outlook.jpeg

Powodzenia!