DRODZY  RODZICE !

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz młodzieży dyrektorzy placówek oświatowych gminy Krapkowice - postępując zgodnie z rekomendacjami Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakresie profilaktyki zdrowotnej w związku z pojawiającymi się w kraju przypadkami zachorowań na koronawirusa, podejmują następujące działania:

• zapewniają środki czystości w postaci mydła, ciepłej wody i ręczników jednorazowych;
  • wprowadzają zasadę codziennego mycia rąk przez dzieci pod nadzorem nauczyciela zgodnie z instrukcją„Jak skutecznie myć ręce?”;
  • odwołują zorganizowane wyjazdy ( wycieczki edukacyjne, zielone szkoły, basen)
    oraz międzyszkolne konkursy i zawody sportowe.

Apelujemy, aby nie posyłać przeziębionych i chorych dzieci do szkoły / przedszkola!

Informujemy, że w przypadku jakichkolwiek obaw rodzice mogą zatrzymać dziecko w domu zapewniając opiekę we własnym zakresie.

O kolejnych decyzjach i podjętych działaniach będziemy Państwa informować na bieżąco!

Dyrektorzy
placówek oświatowych