Bo to bal jest nad bale...

W karnawałowej atmosferze zakończyliśmy pierwszy semestr nauki. 7 lutego uczniowie klas 1-4 mieli okazję wcielić się w postacie ze swoich ulubionych bajek, filmów i książek. Mogli zamienić się w swoich ukochanych bohaterów i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwi superbohaterowie, księżniczki, motylki, kotki, rycerze oraz inne fantastyczne postaci. W sali gimnastycznej słychać było świetną muzykę i śmiech dzieci, który oznaczał super zabawę. Bal otworzyła Belgijka, wszystkie dzieci ustawione parami w dużym kole zatańczyły taniec belgijski a po nim zabrzmiała  muzyka, którą często dzieci wybierały same, na specjalne życzenie. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy, następny bal karnawałowy dopiero za rok. Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 432, W tym miesiącu: 17242, Wszystkich: 482477