Wielka Fabryka Elfów

Dnia 29 listopada klasy 1c i 2c wraz z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Katowic do Wielkiej Fabryki Elfów. Celem wycieczki było spotkanie z Mikołajem. Jak okazało po przyjeździe na miejsce, żeby spotkać się z Mikołajem trzeba go najpierw odczarować ponieważ Mikołaj wypił przypadkiem eliksir przeciwświąteczny. Eliksir świąteczny, który musiały stworzyć dzieci składał się z anyżu, suszonej pomarańczy, goździków i cynamonu. Dzieci z zapartym tchem i niesamowitym zaangażowaniem podjęły wyzwanie i postanowiły pomóc odczarować Mikołaja. Na uczestników czekało kilka wyzwań, którym oczywiście wszyscy podołali i mogli spotkać się ze Świętym Mikołajem. Podczas całej ścieżki towarzyszyły dzieciom elfy św. Mikołaja. Po spotkaniu z ulubieńcem wszystkich dzieci każdy uczestnik wycieczki wykonał na pamiątkę piękne bombki.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 499, W tym miesiącu: 17309, Wszystkich: 482544