XVII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

1 grudnia od lat obchodzony jest jako  Światowy Dzień AIDS, kiedy skupiamy swoją uwagę na problemach współczesnego świata związanych z profilaktyką zakażeń wirusem HIV.

Uczniowie klas 7 i 8 : Natalia Fryszkiewicz – kl.8b, Dorota Gawinek- kl.7a i Łukasz Rydzanicz – kl.7a godnie reprezentowali nasza szkołę  3 grudnia na XVII Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Krapkowicach. Uczniowie w gościnnych murach Zespołu Szkół im. J. Kilińskiego w Otmęcie zmagali się z innymi uczestnikami rozwiązując trudny test  oraz biorąc udział w warsztatach rozwoju osobistego prowadzonych przez mediatora.

Uczeń Łukasz Rydzanicz  zdobył wyróżnienie, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za udział w konkursie. Gratulujemy!

konkurs-o-hiv (1).jpeg konkurs-o-hiv (2).jpeg konkurs-o-hiv (3).jpeg

Statystyka odwiedzin: Dziś: 436, W tym miesiącu: 17246, Wszystkich: 482481