Konkurs dyniowy rozstrzygnięty

18 października rozstrzygnięty został konkurs rodzinny „Dyniowe cuda”.

Do konkursu zgłoszonych zostało 46 prac, które bardzo pozytywnie zaskoczyły organizatorów. Okazuje się, że konkurs dyniowy spotkał się z dużym zainteresowaniem
i wyzwolił w rodzicach i dzieciach ogromną kreatywność. Wśród prac znaleźć można było m.in.: dyniową czarownicę, koty, sowy, myszki, pszczółkę Maję, Minionka, Batmana, Planetę Paskud, Kopciuszka i jego karetę oraz wiele, wiele innych prac. Jury w składzie członków Rady Rodziców oraz przedstawicieli grona pedagogicznego, nie miało łatwego zadania. Ostatecznie jury wyłoniło trzech laureatów, którym przyznano I miejsca, trzech laureatów otrzymało II miejsca i kolejni trzej laureaci zajęli III miejsca. Ponadto grono pedagogiczne klas I-III postanowiło przyznać dodatkowo 8 wyróżnień.

Laureaci konkursu otrzymają drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców, natomiast dla wszystkich uczestników konkursu przewidziany jest dyplom za udział.

Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za tak duże zainteresowanie konkursem. Przygotowanie takiej dyni wymaga dużo czasu i zaangażowania. Jest to też wspaniały sposób na spędzenie czasu rodziców z dziećmi.

Ogromnie zachęcamy wszystkich do tak aktywnego udziału w innych naszych konkursach.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 90, W tym miesiącu: 7175, Wszystkich: 609443