Ślubowanie klas pierwszych oraz pasowanie na ucznia

W piątek 18 października br odbyła się Uroczystość Pasowania Na Ucznia. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodzicom. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: burmistrz Krapkowic Andrzej Kasiura, naczelnik wydziału oświaty Jolanta Myśluk, przedszkolaki miejscowych placówek oraz rodzice i krewni pierwszoklasistów. Uroczystość pasowania rozpoczęła swoim wystąpieniem dyrektor szkoły Krystyna Nowak witając wszystkich zebranych. Następnie pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.

Najważniejszym elementem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz poczęstunek ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Krapkowice.

Więcej zdjęć: www.krapkowice.pl

Dziękujemy p. Andrzejowi Augustynowi, p. Alicji Niezgodzie oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy.

Wychowawcy kl. I

Jrena Handryuh