Wycieczka do Krakowa

To była naprawdę intensywna wycieczka. Uczniowie klas Va oraz IVb uczestniczyli w pasjonującej, dwudniowej wycieczce do Krakowa, Wieliczki oraz Ojcowskiego Parku Narodowego. Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili krakowski rynek, obejrzeli Wawel i weszli do Katedry Wawelskiej, zajrzeli na dziedziniec Uniwersytetu Jagiellońskiego gdzie obejrzeli grający zegar z ruchomymi figurami. Następnie udali się na rejs po Wiśle. Potem uczestnicy wycieczki spędzili dwie godziny w parku wodnym gdzie korzystali z wielu atrakcji. Ostatnim punktem dnia była wizyta w Kopalni Soli w Wieliczce i zwiedzanie jej długich korytarzy oraz komnat. Drugiego dnia uczniowie wędrowali po Ojcowskim Parku Narodowym, odwiedzili zamek na Pieskowej Skale i zobaczyli słynną Maczugę Herkulesa. Ciekawym przeżyciem dla uczestników wycieczki było wejście do Groty Łokietka a na koniec przejście przez Bramę Krakowską. Wszyscy pełni wrażeń i pozytywnie zmęczeni wrócili do domów.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 155, W tym miesiącu: 11608, Wszystkich: 413114