Ważny komunikat

Szanowni Rodzice

Informuję, że pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach zadeklarowali w referendum  udział

w  OGÓLNOPOLSKIM   STRAJKU

w terminie od 8 kwietnia 2019 roku.

W związku z niepodejmowaniem przez pracowników czynności związanych z funkcjonowaniem szkoły dyrektor nie jest w stanie zapewnić bezpiecznych warunków pobytu dzieci w szkole.

Mając na uwadze dobro dzieci i trudności w zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim dzieciom proszę o zrozumienie zaistniałej sytuacji i rozważenie możliwości:

zapewnienia dzieciom opieki w tym czasie.

Współpraca dyrektora szkoły z Rodzicami jest niezwykle cenna i konieczna w trosce o dobro dzieci. Rodzic ma prawo skorzystać

z zasiłku opiekuńczego,

gdy musi opiekować się dziećmi do lat 8 i nastąpiło nieprzewidziane zamknięcie szkoły, do której dziecko uczęszcza.

Informacje o zakończeniu strajku zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły.

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach

Krystyna Nowak