×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Ja też mam talent

22 marca w Krapkowickim Domu Kultury odbył się konkurs pt „Ja też mam talent” organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych im J. Tuwima w Krapkowicach.

Swoje umiejętności zaprezentowali artyści z Zespołu Szkół Specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im J. Słowackiego w Krapkowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im W. Sikorskiego w Zdzieszowicach oraz Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Opolu.

Celem konkursu była integracja osób niepełnosprawnych, umożliwienie im rozwoju kreatywności, budowania własnej samooceny i samoakceptacji.

Zabawa była wspaniała. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem. Przygotowano dla niech statuetki, dyplomy i małe nagrody.

Naszą szkołę reprezentowała klasa IV c, a jej opiekunami byli Elżbieta Majewska i Mariola Zwior. Uczniowie wykonali piosenkę pt „Razem radę damy”. Dodatkowym atutem ich występu był udział pana Artura Przybylskiego, który wykonał akompaniament do utworu, za co serdecznie mu dziękujemy.

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach
47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. 77 44-60-395
Statystyka odwiedzin: Dziś: 168, W tym miesiącu: 8494, Wszystkich: 610762