Ja też mam talent

22 marca w Krapkowickim Domu Kultury odbył się konkurs pt „Ja też mam talent” organizowany przez Radę Rodziców Zespołu Szkół Specjalnych im J. Tuwima w Krapkowicach.

Swoje umiejętności zaprezentowali artyści z Zespołu Szkół Specjalnych, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej i uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im J. Słowackiego w Krapkowicach, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im W. Sikorskiego w Zdzieszowicach oraz Specjalistycznego Ośrodka Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Opolu.

Celem konkursu była integracja osób niepełnosprawnych, umożliwienie im rozwoju kreatywności, budowania własnej samooceny i samoakceptacji.

Zabawa była wspaniała. Uczestnicy wykazali się dużym zaangażowaniem. Przygotowano dla niech statuetki, dyplomy i małe nagrody.

Naszą szkołę reprezentowała klasa IV c, a jej opiekunami byli Elżbieta Majewska i Mariola Zwior. Uczniowie wykonali piosenkę pt „Razem radę damy”. Dodatkowym atutem ich występu był udział pana Artura Przybylskiego, który wykonał akompaniament do utworu, za co serdecznie mu dziękujemy.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 135, W tym miesiącu: 11588, Wszystkich: 413094