Warsztaty profilaktyczne

Aby zapewnić naszym uczniom poczucie bezpieczeństwa w szkole w dniach 27.02.-01.03.2019r. uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych dotyczących zjawiska mobbingu rówieśniczego. Zajęcia prowadziła trenerka z Pracowni Szkoleniowej "Krokus" z Krakowa. Podczas zajęć uczniowie omawiali czym są zjawiska agresji, przemocy i mobbingu wśród rówieśników. Podawali przykłady różnych form agresji i przemocy oraz zastawiali się nad przyczynami i skutkami takich zachowań. Istotną częścią zajęć były ćwiczenia rozwijające umiejętności rozpoznawania, nazywania i rozumienia rożnych stanów emocjonalnych. Uczniowie aktywnie uczestniczyli w warsztatach i wysoko ocenili ich przebieg.

Zajęcia profilaktyczne zostały sfinansowane zostały przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krapkowicach.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 871, W tym miesiącu: 12324, Wszystkich: 413830