Spotkanie trzech pokoleń

Doceniając trud i wysiłek wkładany w wychowanie wnucząt 20.02.2019r. w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 1 w Krapkowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, podczas której uczniowie klas I-III zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne.
Frekwencja dopisała. Na sali gimnastycznej spotkały się trzy pokolenia. Dzieci jako artyści, Babcie, Dziadkowie i Rodzice jako widzowie. Występ został przyjęty z dużym uznaniem przez przybyłych gości. Prezentował on ważne etapy w życiu każdego z nas: dzieciństwo, dorastanie, dojrzałość, pojawienie się w życiu dzieci i wnucząt. To przedstawienie miało przypomnieć atmosferę tamtych lat. Po części artystycznej zakończonej rozdaniem Babciom i Dziadkom drobnych upominków przygotowanych przez dzieci wszyscy spotkali się przy kawie i herbacie oraz słodkim poczęstunku, który przygotowali rodzice poszczególnych klas, za co dziękują organizatorzy imprezy: Dyrektor Szkoły i Wychowawcy klas I-III.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 99, W tym miesiącu: 8562, Wszystkich: 410068