Wysokie miejsca w konkursie recytatorskim

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że w dniu 26.02.2019 dwaj uczniowie naszej szkoły biorący udział w eliminacjach miejsko-gminnych XXIV Konkursu Recytatorskiego w języku niemieckim "Młodzież recytuje poezję"/"Jugend trägt Gedichte vor" w kategorii szkoły podstawowe kl. VII- VIII + gimnazja oraz klas dotychczasowych gimnazjów prowadzonych w szkołach innego typu zajęli wysokie miejsca: Daniel Buzała z klasy 3b zajął III miejsce, a nasz drugi uczeń, Krzysztof Joszko, również z klasy 3b, otrzymał wyróżnienie!!! Obaj uczniowie zakwalifikowali się do etapu rejonowego, który odbędzie się w Białej, 25.03.2019. Naszym uczennicom Nicole Jaschik i Vannesie Loga z klasy 3c oraz Patrycji Freier z kl. 3d serdecznie dziękujemy za udział. Swoich podopiecznych do konkursu przygotowywała nauczycielka języka niemieckiego, p. Anna Majak. Wszystkim uczestnikom życzymy daszych sukcesów, a Danielowi i Krzysztofowi życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu!

niemieckikonkursrecytatroski.jpeg

Statystyka odwiedzin: Dziś: 116, W tym miesiącu: 8579, Wszystkich: 410085