Targi Edukacyjne EDU-OPOLE

5 marca 2019 od godziny 09:00  oraz  6 marca 2019 od godziny 09:00

Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu (obok Galerii Karolinka)

Opis: Ponad 50 wystawców, prezentujących kompleksową ofertę edukacyjną, począwszy od szkół średnich, uczelni, oferty zajęć dodatkowych, pełnej gamy środków dydaktycznych oraz firm z ofertą edukacyjną.
Zastanawiasz się nad wyborem szkoły? kierunku studiów? Szukasz zajęć dodatkowych? oferty kształcenia? podniesienia kwalifikacji zawodowych? EDU OPOLE 2019 to targi dla Ciebie.

INFORMACJA   DLA    UCZNIÓW   KLAS   VIII   i  III   GIMNAZJÓW  ORAZ  ICH  RODZICÓW

Polecam Wam udział w targach edukacjyjnych w Opolu. Najlepiej wybrać się tam z rodzicami. Przed wyjazdem proszę o przyniesienie do wychowawcy  usprawiedliwienia nieobecności w szkole z powodu wyjazdu na targi edukacyjne : Anna Włoch – szkolny doradca zawodowy

Statystyka odwiedzin: Dziś: 910, W tym miesiącu: 12363, Wszystkich: 413869