Konkurs kolęd

23 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się jak co roku konkurs kolęd. Z roku na rok w konkursie bierze udział coraz więcej uczniów. Rywalizowali oni w następujących kategoriach: soliści klas I-III oraz IV-VI, duety i zespoły klas I-III oraz IV-VI. Pierwsze miejsca zajęli: w kategorii solistów I-III Martyna Nagel z klasy 1a, w kategorii solistów IV-VI Martyna Komander z klasy 5c, w kategorii duety i zespoły klas I-III - klasa 2b, a w kategorii duety i zespoły klas IV-VI Paulina Podgórska, Zuzanna Podgórska, Amelia Oleszczuk, Julia Sonik, Anna Schneider. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczny udział. Liczymy na dalsze coraz liczniejsze zainteresowanie uczestnictwem w kolejnych edycjach konkursu.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 831, W tym miesiącu: 12284, Wszystkich: 413790