Bal Karnawałowy 2019 klas I-III

Karnawał to miła,szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja, nie tylko dla dorosłych. Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą również przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 25 stycznia 2019 roku. Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny,biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów,żołnierzy, Harrego Pottera, Batmana, …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, a to za sprawą Podróży dookoła świata. Na początku popłynęliśmy na Antarktydę, gdzie taniec Pingwina rozgrzał wszystkich tańczących a konkursowy taniec na "krze" rozbawił kibicujących swoim faworytom. Kolejnym przystankiem była Afryka i zabawa Limbo, po której znowu chętne pary konkurowały w tańcu z balonem. Śmiechu i zabawy nie było końca. Ostatnim przystankiem była Azja, gdzie zmagaliśmy się z jedzeniem pałeczkami na czas. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 836, W tym miesiącu: 12289, Wszystkich: 413795