Anioły Bożonarodzeniowe - konkurs

Święta to czas, w którym myślimy nie tylko o sobie, ale również o innych i chętnie obdarowujemy się prezentami, bo jak wiadomo więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu. Uczniowie Naszej Szkoły również postanowili pomyśleć o innych i wykonali przepiękne Anioły Bożonarodzeniowe.

Pod koniec listopada w PSP nr 1 został ogłoszony konkurs na Anioła Bożonarodzeniowego, który cieszył się dużą popularnością. Wykonano około 70 prac, które zostaną wręczone seniorom z domu  „Anna” podczas tegorocznych Jasełek w Naszej Szkole. Niektóre z Aniołów, w podziękowaniu za współpracę, zostaną przekazane instytucjom współpracującym ze Szkołą.

Prace zostały poddane ocenie komisji składającej się z nauczycieli Naszej Szkoły, która postanowiła wyróżnić wszystkie Anioły za kreatywność i oryginalność. Z kolei uczniowie w głosowaniu wybrali najoryginalniejsze Anioły.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za udział w akcji charytatywnej i gratulujemy pomysłów.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 27, W tym miesiącu: 11480, Wszystkich: 412986