Mikołajki

Ho ho ho... Mikołajki już za nami. Klasy 1c i 3a spędziły 6 grudnia w cudownej, mikołajkowej atmosferze. Nie zabrakło Mikołaja, Aniołków, prezentów i uśmiechów dzieci. O 8:00 rano gdy zabrzmiał pierwszy dzwonek dzieci zebrały się w jednej sali i wspólnie wyczekiwały na przyjście św. Mikołaja. Gdy usłyszały dzwoneczki sań zawołały"Mikołaju, Mikołaju", w drzwiach pojawił się On i jego pomocnice, dwa aniołki, w rolę których wcieliły się mamy uczennic klasy 1c, Lili i Pauliny. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla Mikołaja a ten w podziękowaniu rozdał wspaniałe prezenty. Następnie uczniowie wykonali zakodowany obrazek przedstawiający sylwetkę Mikołaja. W nagrodę mogli rozbić piniatę, w której ukryły się cukierki. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu mikołajek.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 765, W tym miesiącu: 12218, Wszystkich: 413724