V światowy dzień tabliczki mnożenia

W piątek 25.09.2015r. w naszej szkole odbył się V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie egzaminowali dorosłych pod hasłem „Młodzi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają". Pod opieką pani Moniki Czernek odwiedzili posterunek policji , gdzie sprawdzali panów policjantów. Egzamin zdali celująco. Odwiedzili również wraz z panią dyrektor Krystyną Nowak Urząd Miasta w Krapkowicach, tam również został przeprowadzony egzamin na pracownikach urzędu. Uczniowie pamiętali także o panu Burmistrzu Andrzeju Kasiurze, który zdał egzamin wspaniale. Wszyscy, którzy zdali egzamin bezbłędnie otrzymali certyfikat „Eksperta tabliczki mnożenia".
Na koniec patrole wyszły na miasto gdzie przechodnie mogli się zmierzyć ze swoją znajomością tabliczki mnożenia. Mieszkańcy z uśmiechem podchodzili do inicjatywy i chętnie brali w niej udział. W ciągu dnia uczniowie klas III - VI również się sprawdzali w szkole. Była to świetna zabawa i nauka, ponieważ dzieci, którym nie udało się za pierwszym razem zdać bezbłędnie ćwiczyły tabliczkę i podchodzili do egzaminu jeszcze raz, bo zależało im na zdobyciu odznaki „Mistrza tabliczki mnożenia".
Za rok ponownie przyłączymy się do akcji bo najlepsza jest nauka przez zabawę.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 42, W tym miesiącu: 11929, Wszystkich: 90735