Komunikat

W związku z powzięciem informacji o rozpowszechnianiu informacji w sprawie śmierci naszej uczennicy zwracam się z prośbą o zaprzestanie naruszania dóbr osobistych Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach.

Publiczne rozpowszechnianie niesprawdzonych i niezweryfikowanych informacji może doprowadzić do generowania kolejnych konfliktów, których skutki mogą być nieodwracalne dla dzieci i młodzieży nie tylko z tej jednej szkoły.

Należy nadmienić, że postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Krapkowicach pod nadzorem Prokuratury.

Pogłoski przekazywane ustnie, niesprawdzone i niczym niepoparte nie dają prawa do szykanowania dobrego imienia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach.

W związku z powyższym wzywam do zaprzestania prowadzenia działań szkalujących dobre imię Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach, nie poparte żadnymi dowodami, a jedynie „ustnymi pogłoskami” osób i zamieszczanie ich do publicznej wiadomości.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Krapkowicach
Krystyna Nowak