Witamy na naszej stronie.

Pomarańczowy Dzień

„Marchewkowo, pomarańczowo i zdrowo: - 23 września z okazji Pierwszego Dnia Jesieni w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 w Krapkowicach zorganizowany został „Pomarańczowy Dzień". W tym dniu cała szkoła ustrojona była pomarańczowymi balonami, w głównym holu ustawiono stół z darami jesieni, a wszystkich przekraczających próg szkoły witali uczniowie i nauczyciele ubrani na pomarańczowo. Na długiej, śniadaniowej przerwie wszystkie klasy wraz z wychowawcami zebrali się na sali gimnastycznej, aby tam wspólnie zjeść warzywno-owocowe śniadanie, i popić sokiem ze świeżo wyciśniętych marchewek. Pomysłodawczyniami akcji były wychowawczynie klas IIa i IIIa p. A. Niezgoda, p. W. Kurc - Krzemińska, p. B. Majewska oraz wychowawczyni klasy VI p. E. Dyla.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 51, W tym miesiącu: 3429, Wszystkich: 73453