Wycieczka do Krakowa klas młodszych

23 maja uczniowie klasy 3 „b”, 3 „d” i część uczniów klasy 7 „b” wzięli udział w wycieczce do Krakowa. Program wycieczki był niezwykle atrakcyjny, dzieci zwiedziły Zamek Królewski, zapoznały się z zasobami wawelskiego skarbca, zbrojowni, a w Katedrze Wawelskiej wysłuchały opowieści i legend o polskich władcach. Obowiązkowym punktem wycieczki była Smocza Jama i pomnik smoka wawelskiego ziejącego ogniem. Pogoda dopisała, co umożliwiło spacer Bulwarami Wiślanymi. Na Rynku dzieci wysłuchały jeszcze kilku krakowskich legend i zakupiły pamiątki J. Opiekę na wycieczce sprawowali Panie Ewa Broniszewska, Monika Niedzielska, Beata Zielińska, Olga Żur oraz Pan Łukasz Hendzel. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 486, W tym miesiącu: 6001, Wszystkich: 407507