Dzień Polskiej Niezapominajki

15 maja obchodziliśmy w szkole Dzień Polskiej Niezapominajki - święta przypominającego o pięknie i różnorodności polskiej przyrody oraz konieczności dbania o nią. W tym szczególnym dniu zwróciliśmy też uwagę na to, że warto ocalić od zapomnienia ważne, radosne, pozytywne chwile naszego życia. Podobnie zresztą jak warto pamiętać o dobrych ludziach, którzy stanęli na naszej drodze życia. W tym szczególnym dniu przyświecało nam hasło: "Niezapominajki pomagają pamiętać". Wielu uczniów PSP nr 1 z budynku przy ulicy Kwiatowej i Szkolnej włożyło tego dnia coś niebieskiego odpowiadając na apel Samorządu Uczniowskiego. Młodsi uczniowie szkoły podstawowej entuzjastycznie podeszli do specjalnie stworzonego stanowiska przy którym Kinga i Nikola malowały na rękach i buziach chętnym niezapominajki. Starsi uczniowie chętnie obdarowywali się komplementami, które można było zerwać z drzwi sal szkolnych właśnie po to, by dać je komuś kogo lubimy, kto jest dla nas ważny. Dziękujemy dziewczynom, które pomogły w organizacji Dnia Niezapominajki, a mianowicie: Kindze, Nikoli, Zuzi z 3 "d" gimnazjum oraz Marcelinie i Milenie z klasy 7 "b". Dziękujemy też wychowawcom klas I-III szkoły podstawowej za zmobilizowanie dzieciaczków do włożenia czegoś niebieskiego: NIE ZAPOMNIMY WAM TEGO ;)

Statystyka odwiedzin: Dziś: 273, W tym miesiącu: 7678, Wszystkich: 437714