Bezpieczne ferie - spotkanie ze strażakiem

Dzień przed feriami uczniowie klas I-VI naszej szkoły ugościły pana strażaka Lucjana Lubaszkę z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krapkowicach.

Celem spotkania było uświadomienie dzieciom zagrożeń, jakie niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa przeciwpożarowego, jakim niebezpieczeństwem jest czad oraz zabawa na lodzie i śniegu. Gość przypomniał także zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu podczas ferii zimowych.

Wizyta strażaka wywarła na uczniach pozytywne wrażenie. Wiedza przekazana uczniom szkoły z pewnością przyda się w życiu codziennym, gdyż dzięki temu można uratować ludzkie życie. Bardzo dziękujemy Straży Pożarnej w Krapkowicach za poświęcony naszej szkole czas i udzielenie cennych informacji.

strazak (1).jpeg strazak (2).jpeg ​​​ strazak (3).jpeg strazak (4).jpeg strazak (5).jpeg strazak (6).jpeg

Statystyka odwiedzin: Dziś: 199, W tym miesiącu: 6773, Wszystkich: 273485