Aktywna jesień

W listopadzie uczniowie naszej szkoły udali się do Wrocławia. Celem wyjazdu była wizyta w parku trampolin JumpWorld. Nasi uczniowie bardzo aktywnie lubią spędzać czas, a to miejsce okazało się być strzałem w dziesiątkę. Uczniowie mogli tam trenować siatkówkę, koszykówkę skacząc na trampolinach. Ponadto mieli okazję do sprawdzenia się we wspinaczce po linach, w robieniu salt w przód czy w tył. Po bardzo intensywnym treningu młodzież gimnazjalna z klas 3a, 3b i 3c i 2d udała się na spacer po rynku głównym, a potem spędziła udała się na obiad. Ten wyjazd okazał się być doskonałą opcją na polepszenie samopoczucia i zadbanie o wzrost endorfin. To właśnie dzięki nim odczuwamy poprawę swojego samopoczucia i mamy dobry humor. W świetnych nastrojach w godzinach wieczornych udaliśmy się do Krapkowic. Opiekunkami wyjazdu były p. Dziura, p. Majak, p. Makselon.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 296, W tym miesiącu: 7701, Wszystkich: 437737