×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Podsumowania

Imprezy , konkursy i wycieczki
w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1w Krapkowicach

 

26.09 Zawody powiatowe w indywidualnych biegach przełajowych:
I miejsce Mateusz Wójcik
IV miejsce Maciej Serkis
V miejsce Marek Gałecki

28.09   Energylandia – aktywnie spędzamy wolny czas. Uczniowie z klas V A VI A, B i C.

29.09 VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

04.10 Zawody na szczeblu wojewódzkim w indywidualnych biegach przełajowych:
II miejsce Mateusz Wójcik

13.10 Pasowanie na ucznia kl. I A i I B.

13.10 Apel z okazji DEN przygotowany przez uczniów kl. III A, III C, VI A i VI B.

16.10 Obejrzenie przez kl. II przedstawienia w KDK pt. ,,Alicja w krainie czarów”.

24.10 Wycieczka kl. VI B, C do Wrocławia. Udział w lekcji muzealnej ,,Matejko kontra Świerzy. Wizyta w Hydropolis.

29.10 Wyjazd kl. IV do Opola do Muzeum Piosenki Polskiej. Udział w warsztatach ,,Piosenka, głowa, ręce, nogi”.

29.10 Wyjście kl.V B do Powiatowej Straży Pożarnej w Krapkowicach z okazji Dnia Chłopca.

29.10 Obchody Dnia Chłopca w klasach z wychowawcami.

13.11 Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny.
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Mateusz Orzechowski VI C
Natalia Kiwic VII
Marek Geisler VII B

14.11 Wojewódzki Konkurs Polonistyczny– etap szkolny.
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
I miejsce Kiwic Natalia VII A
II miejsce Kala Alina VII B
III miejsce Julia Zaliwska VI B, Wacko Wiktoria VII A, Gebauer Tomasz V A
IV miejsce Majek Oliwia VII B, Geisler  Marek VII B, Kowohl Anna V B, Biernacka Ewa VI B, Gomółka Błażej VA, Wikierska Malinka V A, Orzechowski Mateusz VI C i Dwojak Martyna VII B

15.11 Quiz dla klas IV-VI n/t 99 Rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

15.11 Realizacja w klasach III Programu Profilaktycznego ,,Radość bez złości”.

16.11  Wojewódzki Konkurs Historyczny - etap szkolny.
Do etapu gminnego zakwalifikowali się: Błażej  Gomółk, Dorota Gawinek,  Geisler  Marek,  Orzechowski Mateusz, Alina Kostka, Natalia Kiwic i Marek Gawinek.

07.11 Konkurs Języka Niemieckiego- etap szkolny.
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Alina Kala VII
Piotr Szmanta
Paweł Cebula

21.11 Historyczne Zgadywanie.
Zwycięzcami są Dorota Gawinek, Magda Lisicka,  Błażej  Gomółka, Alina Kostka, Klaudia Dolina, Amelia Szalecka, Oliwia Loga, Marek Gawinek i Jessica Złotnik.

Październik- Dzień Zdrowego Uśmiechu.

Październik i listopad -zbieranie karmy i zabawek dla zwierząt.

Listopad- konkurs plastyczny ,,Jesienne cudaki”.

Październik i listopad - Konkurs Polonistyczny pt. ,,Złota polska jesień w oczach uczniów”. Uczniowie klas IV-VI robili zdjęcia jesiennej przyrody i dopasowywali do nich znane środki stylistyczne- epitety, porównania i przenośnie. Wszystkie prace zostały wywieszone w korytarzu na pierwszym piętrze. Na szczególne wyróżnienie zasługują prace: Piotra Zdyba III A, Natalii Olender VI A, Malinki Wikierskiej V A, Patrycji Marczyńskiej VI A i  Błażeja  Gomółki V A.

29.11 Kolorowy Dzień w Szkole- barwy jesieni. „Jesienny zdrowy poczęstunek” – chipsy jabłkowe.

30.11 Andrzejki – wyjście do  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krapkowicach I B, III A, B, C, D.

30.11 Wróżby andrzejkowe zorganizowane w klasie II.

30.11 Wróżby matematyczne dla klas I-VI przygotowane przez uczniów klasy VI C i panią Monikę Czernek.

04. 12 Czerwony Dzień w Szkole. Spotkanie z ratownikiem medycznym.

04.12 Konkurs polonistyczny – etap miejsko-gminny. Nie ma jeszcze wyników.

06.12 Wyjście do Miejskiej  Biblioteki Dziecięcej na Mikołajki-klasy I B, III C, D, B.

06.12 Wyjście klasy III A do Domu Artysty na spotkanie z Mikołajem.

06.12 Wyjście do kina uczniów klas IV-VI na film „Potworna rodzinka”.

13.12 Wyjazd klasy I A i I B do Teatru Lalki i Aktora im. A Smolki na przedstawienie pt . ,,Koziołek Matołek”.

14.12 Wycieczka do Wrocławia – udział w lekcji muzealnej „Każdy krok zostawia swój ślad, czyli rzecz o średniowiecznych butach w Muzeum Archeologicznym. Udział w premierowym pokazie filmu „Gwiezdne Wojny” w Dolnośląskim Centrum Filmowym. Organizatorzy i opiekunowie: Olga Żur, Elżbieta Majewska, Łukasz Hendzel.

14.12 Występ uczniów naszej szkoły podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Krapkowicach, opiekun Andrzej Augustyn.

15.12. Rozpoczęcie konkursu na opowiadanie „Dzień z życia średniowiecznego rzemieślnika”. Organizator Olga Żur.

15.12 Udział wszystkich uczniów w audycji muzycznej w wykonaniu kwartetu dętego Opole Brass. Organizator Andrzej Augustyn.

19.12 Odbyła się liga pływacka, w której nasi uczniowie zajęli czołowe miejsca w gminie.

20. 12 Licytacja ozdób świątecznych. Koncert uczniów ze Szkoły Muzycznej.  Przedstawienie jasełek dla rodziców.

22.12 Udział uczniów w szkolnych jasełkach  zorganizowanych przez  klasę III B i III D oraz panią Marię Niedzielską , panią Wiolettę Kuberczyk i pana Ireneusza Żyłkę.

22.12  Wigilie klasowe.

22.12 „Laurka dla pacjenta” Uczniowie PSP1 przygotowali wraz z panią Mariolą Zwior, panią Anną Wójcik i panią Bożeną Koziołek kartki świąteczne i przekazali je pracownikom i pacjentom Powiatowego Szpitala w Krapkowicach.

22.12 Kartki świąteczne dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej ,,Anna” przygotowane przez klasę I A pod opieką pani Katarzyny Pogrzeby i przy współpracy pani Bożeny Koziołek.

04.01 Szkolny konkurs kolęd (59 uczestników).

Wyniki szkolnego konkursu kolęd:

Soliści klas I-III:

1 miejsce: Sandra Szymańska 3a

1 miejsce : Zuzanna Szczepańska 3a

2 miejsce: Wojtek Stegliński 3b

3 miejsce: Emilka Bielec 1a

3 miejsce: Ania Kuriata 1a

Duety i zespoły klas I – III:

1 miejsce: Martyna Micek i Sofia Sokolviak 1b

1 miejsce: Julia Bajko, Estera Rogosz i Alicja Konowalik 1b

2 miejsce: Piotr Zdyb i Marek Gawinek 3a

Wyróżnienie : Marysia Nagel 3c

Wyróżnienie: Klasa 2

Soliści klas IV-VI:

1 miejsce: Marysia Cebula 5b

1 miejsce: Oliwia Scheffler 5a

2 miejsce: Martyna Komander 4c

3 miejsce: Zuzanna Niklewicz 4c

Duety i zespoły klas IV-VI:

1 miejsce: Ewelina Pawleta, Hanna Kulpa i Hanna Zgoda 4b

2 miejsce: Michalina Wierdak, Oliwia Jasionek, Sara Glombik i Ania Ligęzka 5a

3 miejsce: Amelia Siebler i Lena Chmielewska 4b

3 miejsce: Dawid Florek, Patryk Tkocz i Stefan Świstań 5a

Duety i zespoły klas VII i gimnazjum:

1 miejsce: Kacper Galli, Kalina Filus i Zuzanna Miłek 2a gimn.

2 miejsce: Dominika Wieczorek, Magdalena Malinowska i Michelle Gratis 2d

9-10.01 Wojewódzki konkurs kolęd „Jestem Polakiem i kocham swój kraj – kolędy i pastorałki w języku polskim."

Udział wzięli:

Sandra Szymańska 3a

Zuzanna Szczepańska 3a

 Marysia Cebula 5b

Oliwia Scheffler 5a

Kacper Galli, Kalina Filus i Zuzanna Miłek 2a gimn.

5.01 Udział uczniów w konkursie historycznym – etap miejsko-gminny: Błażej Gomółka Va, Dorota Gawinek Va, Orzechowski M. VIc, Alina Kostka VIb, Natalia Kiwic VIIb, Marcel Geisler VIa. Marek Gawinek kla IIIa zajął IV miejsce.

Marek Gawinek uczeń klasy III A rywalizował z uczniami klas IV-VII. Zabrakło mu 4 punktów aby dostać się na konkurs wojewódzki.

Kl II – udział w programie „Kompetencje na szóstkę” – program rozwijający kompetencje społeczne, umiejętność pracy w zespole, kreatywnego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów. Program organizowany przez Fundację Uniwersytet Dzieci. Konkurs Recytatorski. Do kolejnego etapu przeszli:

10.01 Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap miesjko-gminny.

I miejsce - Mateusz Orzechowski kl. VI c

11.01 Konkurs Recytatorski. Do kolejnego etapu przeszli:

I miejsce Aleksy Wieczorek V A,

II miejsce Oliwia Majek VII A

III miesjce Weiner V B i Natalia Kiwic VII A

21.01 – Spotkanie ze strażakiem "Bądź bezpieczny w ferie" zorganizowane przez p. Łukasza Hendzla

01.02 – Udział w zabawie karnawałowej uczniów klas I-III. Dyskoteka dla uczniów klas IV-VI.

20.02 – Pokaz zapaśniczy.

20.02 – Konkurs recytatorski j. niemieckiego.

I m. Milena Pelka

Wyróżnienie: Marysia Nagel, Karolina Nohl, Adam Wytulani.

05.03 Galileo z j. niemieckiego.

IV a -Julia Siębor, Ania Kuliszewska

IV b – Pawleta, Kula, Loga

IV c – Komander, Niklewiecz, Ernst, Sdzuj, Jędrusch

V a – Kaliga, Glombik, Wierdak, Jasionek, Mikosz, Gawinek, Gebauer, Wikierska, Wieczorek

Vb – Połeć, Jurecki,  Zdunek, Oterman, Borek,

Vc – Watzlaw, Loga

VIb – Kopeć, Dolina, Serkis

VIc – Cebula, Orzechowski, Fudała

08.03  Akademia z okazji Dnia Kobiet przygotowana przez uczniów klasy I c, III c i V c oraz opiekunów p. Klaudię Tomalę, p. Janusza Ludwę i p. Andrzeja Augustyn.

09.03 Warsztaty o uzależnieniach przygotowane przez Instytut Rozwoju i Edukacji „Progres” z Rzeszowa.

15.03 W szkole odbył się konkurs matematyczny „Kangur”, w którym brali udział uczniowie kl. III-VI. Wyniki będą pod koniec maja.

21.03.2018 Odbył się w naszej szkole coroczny konkurs „Mam Talent” organizowany przez Samorząd Uczniowski dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Jurry przyznało następujące miejsca w kategorii klas I-III :

I miejsce – Leon Słoński z klasy III d( gra na trąbce) oraz klasa I b ( taniec „Horoszyje Nastrajenie”).

II miejsce – Michalina Kopitza ( piosenka „Pół kroku stąd”) oraz klasa II a za układ taneczny z szarfami do muzyki klasycznej.

III miejsce – Marysia Nagel z klasy 3c ( gra na flecie) oraz Sandra Szymańska z klasy 3a („Zaczarowana piosenka”).

W kategorii klas IV-VI przyznano następujące miejsca:

I miejsce – Igor Pawłowski z klasy IVc ( gra na keyboardzie „Piraci z Karaibów”) oraz Piotr Miłek z klasy IV b ( gra na perkusji).

II miejsce – Klasa 6b ( „Miłość w Zakopanem”) , Natalia Tazbir z klasy V b (Taniec) oraz Oliwia Scheffler z klasy V a ( piosenka „Wolta”).

III miejsce – Marysia Cebula z klasy V b ( piosenka „Wiosno”) oraz Zuzanna Niklewicz z klasy Vc ( piosenka „Bumerang”).

Pozostałym uczniom przyznano wyróżnienia, a są nimi:

Anna Kuriata I a

Agnieszka Hamulska III b

Ala Lipianin, Oliwia Hońka, Hanna Zimnicka III c

Kamil Szalecki III d

Klasa IV a

Paulina Podgórska IV c

Karolina Domańska, Sonia Marusińska Vc

Julia Krawiecka IV a

22.03 Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap gminny:

I m. Kamil Podstawa,

III m. Karol Martyniak

V m. Radosław Stadnicki

27.03 Turniej Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy

III m. – Kamil Podstawa IV b

22.03 Gminny Konkurs Recytatorski.

 I m. Aleksy Wieczorek

Uczestnicy: Jakub Neiner, Oliwia Majak, Natalia Kiwic

28.03 Konkurs „Dzień Jajka” – wspólne zjedzenie śniadania z jajkiem.

 

28.03 Konkurs na najpiękniejsze jajko wielkanocne.

Klasy I-III

  1. miejsce: Nina Zmuda III a, Marta Sonik I b
  2. miejsce- Antonina Świstuń I b, Kacper Marecki I b
  3. miejsce-Anna Kuriata I a, Maja Niewiadomska II a

Klasy IV-VI

  1. miejsce Sara Glombik V a, Kamil Biemek IV a
  2. miejsce: Natalia Kwietniewska IV b, Julia Sonik IV c
  3. miejsce: Oliwia Loga V c, Zuzanna Kaliga V a

28.03 „Dzień Matematyki” dla klas IV-VI. Uczniowie przygotowali plakaty na wybrany temat. „Matematyka w życiu codziennym”. Rozwiązywanie ciekawych zadań matematycznych oraz matematycznej krzyżówki „Gigant”.

28.03 Przygotowanie wielkanocnych kartek dla seniorów przez uczniów ze świetlicy Opiekunowie tej inicjatywy: p. Mariola  Zwior, p. Bożena Koziołek i p. Anna Wójcik.

28.03 Szukanie zajączka przez  uczniów klasy drugiej.

05.04 Wyjście klas I i IV na spektakl „Ach ta PiPi” - Teatr Edukacyjny z Wrocławia.

10. 04 Wyjście klasy drugiej do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Krapkowicach.

11.04 Konkurs j. angielskiego dla klas I-III

I m. Hanna Zimnicka – III c,

II m. Dawid Popiel – III d

Uczestnicy: Piotr Orzechowski, Wojciech Stegliński

Mały Olimpijczyk Po raz  czwarty chłopcy z naszej szkoły zajęli pierwsze miejsce w finałach wojewódzkich w Małym Olimpijczyku.

Skład drużyny: Kamil Biemek, Szymon Dycha, Łukasz Muszyński, Jakub Klisch, Kacper Piasecki, Aleksander Gutowski, Bartosz Hulin, Jakub Bień i Eryk Siwoń.

Mały Olimpijczyk - dziewczęta

I miejsce w gminie

I miejsce w powiecie

I miejsce półfinał wojewódzki

IV miejsce finał wojewódzki

Skład zespołu: Zgoda Hanna, Kulpa Hanna, Siębor Julia, Niklewicz Zuzanna, Piętka Weronika, Sonik Julia, Zawadzka Lena, Kulak Lena Maria Gajda i Pawleta Ewelina.


Imprezy, konkursy i wycieczki
w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1w Krapkowicach
we wrześniu, październiku i listopadzie 2017r.
przy ulicy Kwiatowej 7

20.09.2017r. Organizacja Dnia Sportu dla przedszkolaków, kl. 2a

22.09.2017r. Wycieczka do ENERGYLANDII do Zatoru, klasy 2a, 7b, 3c

26.09.2017r. Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
-Adamczyk Natalia – kl.3e -Adamczyk Nikola – kl.3e-Sanetra Martina – kl.3e-Sanetra Dorota – kl.2a-Pretor Emilia – kl.2a-Przesdzienk Julia – kl.2a -Białoń Karol – kl.3c-Buzala Daniel – kl.2b-Gajewski Kamil – kl.7b

28.09.2017r. Wycieczka do Dąbrówki Górnej na PAINTBALL, kl. 3c 

28.09.2017r. Dzień Chłopaka w klasach z wychowawcami.

29.09.2017r. Sztafetowe biegi przełajowe- etap powiatowy
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
-Adamczyk Natalia – kl.3e -Adamczyk Nikola – kl.3e -Sanetra Martina – kl.3e-Sanetra Dorota – kl.2a-Pretor Emilia – kl.2a -Kowohl Alicja – kl.3a-Rynio Jessica – kl.3a-Kalus Klaudia – kl.2a-Cabanek Sylwia – kl.3d 

03.10.2017r. Wycieczka do Dąbrówki Górnej na PAINTBALL, kl. 3e

04.10.2017r. Indywidualne biegi przełajowe – etap Finał wojewódzki
-Adamczyk Natalia kl.3e 6 miejsce -Adamczyk Nikola kl.3e8 miejsce-Sanetra Martinakl.3e 14 miejsce-Sanetra Dorota kl.2a10 miejsce-Pretor Emiliakl.2a15 miejsce -Białoń Karol kl.3c23 miejsce-Buzala Daniel kl.2b34 miejsce-Gajewski Kamilkl.7bIII miejsce
04.10.2017r. Spektakl teatralny "Pamiętnik narkomanki", klasy 7a, 7b, 2a, 2b, 2c, 2d.
12.10.2017r. Sztafetowe biegi przełajowe – etap Finał wojewódzki II Miejsce
-Adamczyk Natalia – kl.3e -Adamczyk Nikola – kl.3e -Sanetra Martina – kl.3e-Sanetra Dorota – kl.2a-Pretor Emilia – kl.2a -Kowohl Alicja – kl.3a-Kalus Klaudia – kl.2a-Moritz Magdalena – kl.3e -Kulik Kinga – kl.3d

24.10. 2017r. Warsztaty„Kreowanie wizerunku w sieci - zasady korzystania z internetu przez młodzież” klasy 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f.

30.10.2017r. Spotkanie z policjantem z Komendy Powiatowej w Krapkowicach - pogadanka
 na temat odpowiedzialności karnej nieletnich, klasy: 7a, 7b, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f.

06.11.2017r. Warsztaty profilaktyczne „W wirtualnej nierzeczywistości”,kl. 2a

6.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:    
-Kamil Raróg – kl.2c
-Michał Duszak – kl.3c
-Julia Stygienko – kl.3a
-Dawid Cipper – kl.3c
-Natalia Zastępa – kl.3d
-Kalina Filus – kl.2c
-Karolina Popiół – kl.3b
-Michał Meclik – kl.2c
-Marcelina Szafarczyk – kl.3d
-Łukasz Broj – kl.3c
-Julia Pękalska – kl.2b

7.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Armin Piela – kl.3e
Marcel Czaja – kl.3c
Magdalena Watzlaw – kl.3a

08.11.2017r. Warsztaty profilaktyczne „Postaw na swoje życie”, kl. 2b

8.11.2017r. Piłka ręczna dziewcząt – etap powiatowy
Awans do1/2 finału wojewódzkiego
-Bauch Witoria -Bednarz Magdalena-Kalus Klaudia -Kapula Wiktoria -Kołomycka Amelia -Migot Magdalena -Pretor Emilia-Przesdzink Julia -Sanetra Dorota-Sibińska Kamila -Szimska Natalia-Toch Małgorzata -Adamczyk Natalia-Adamczyk Nikola-Myszka Julia -Sanetra Martina

08.11.2017r. Piłka ręczna chłopców – etap powiatowy II miejsce

09.11.2017r. Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

10.11.2017r. Wojewódzki Konkurs Chemiczny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:

•Dawid Czekała – kl.3a
•Łukasz Broj – kl.3c
•Szymon Langer – kl.3c
•Wojtek Kopeć – kl.3c
•Marcel Czaja – kl.3c
•Armin Piela – kl.3e
•Łukasz Burczyk – kl.3e

10.11.2017r. Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – etap powiatowy I miejsce
Awans do 1/2finału wojewódzkiego
-Adamczyk Nataliakl.3e-Adamczyk Nikola kl.3e-Gregarek Juliakl.3e-Moritz Magdalenakl.3e -Myszka Juliakl.3b -Sanetra Martina kl.3e -Sanetra Dorotakl.2a-Zyśk Zuzannakl.3d-Dresler Iwonakl.3d-Migus Weronikakl.3e

13.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Łukasz Broj – kl.3
Dawid Czekała – kl.3a
Marcelina Szafarczyk – 3d

14.11.2017r. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Michał Duszak – kl.3c
Tobiasz Sleziona – kl.2c
Karol Sworowski – kl.3b
Marcel Czaja – kl.3c

14.11.2017r. Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – etap ½ finał wojewódzkiI miejsce
Awans do finału wojewódzkiego
-Adamczyk Nataliakl.3e-Adamczyk Nikola kl.3e-Gregarek Juliakl.3e-Moritz Magdalenakl.3e -Myszka Juliakl.3b -Sanetra Martina kl.3e -Sanetra Dorotakl.2a-Zyśk Zuzannakl.3d-Dresler Iwonakl.3d-Migus Weronikakl.3e

15.11.2017r. Festiwal piłki nożnej chłopców klas VII Turniej Kędzierzyn-Koźle

15.11.2017r. Halowa piłka nożna chłopców – etap gmina
Awans do zawodów powiatowych
-Białoń Karolkl.3c -Bień Filip kl.3c -Bieniek Bartoszkl.2a-Hadamek Sebastiankl.2a -Szywalski Paweł kl.2a -Wystup Arkadiuszkl.2a -Gutowski Marcel kl.7b-Polok Robertkl.3e-Daniszewski Michałkl.3b

15.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Historyczny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Kamil Raróg – kl.2c
Dominika Wieczorek – kl.2d
Karol Swarowski – kl.3b
Mateusz Maziarz – kl.3b

16.11. 2017r. Wycieczka do Wrocławia, klasy 2d, 3a, 3b 

16.11.2017r. Festiwal piłki nożnej chłopców klas gimnazjalnych – turniej Kędzierzyn-Koźle

17.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Matematyczny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Emilia Mrosek – kl.3a
Szymon Langer – kl.3c
Łukasz Broj – kl.3c
Wojciech Kopeć – kl.3c
Kalina Filus – kl.2c
Michał Meclik – kl.2c
Armin Piela – kl.3e
Miriam Janocha – kl.2d
Alicja Kowohl – kl.3a

17.11.2017r. Halowa piłka nożna chłopców – etap powiatowy

20.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Fizyczny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Alicja Kowohl – kl.3a
Szymon Langer – kl.3c
Łukasz Broj – kl.3c
Dawid Czekała – kl.3a
Mateusz Kasperek – kl.3c

20.11.2017r.Wojewódzki Konkurs Biologiczny – etap szkolny
Do etapu gminnego zakwalifikowali się:
Łukasz Broj – kl.3c
Alicja Kowohl – kl.3a
Kalina Filus – kl.2c
Szymon Lager – kl.3c
Karolina Popiół – kl.3b
Mateusz Kasperek – kl.3c
Kamil Raróg – kl.2c

22.11.2017r. Piłka ręczna dziewcząt – etap ½ finał wojewódzki III miejsce
-Bauch Witoria -Bednarz Magdalena-Kalus Klaudia -Kapula Wiktoria -Kołomycka Amelia -Migot Magdalena -Pretor Emilia-Przesdzink Julia -Sanetra Dorota-Sibińska Kamila -Szimska Natalia-Toch Małgorzata -Adamczyk Natalia-Adamczyk Nikola-Myszka Julia -Sanetra Martina

27.11.2017r. Halowa Piłka Nożna Dziewcząt – etap Finał wojewódzki – I Miejsce
-Adamczyk Nataliakl.3e-Adamczyk Nikola kl.3e-Gregarek Juliakl.3e-Moritz Magdalenakl.3e -Myszka Juliakl.3b -Sanetra Martina kl.3e -Sanetra Dorotakl.2a-Zyśk Zuzannakl.3d-Migot Magdalena kl.2a-Migus Weronikakl.3e

28.11.2017r. Wyjazd do Nysy na podsumowanie osiągnięć sportowych za rok szkolny 2016/2017. Klasy gimnazjalne uzyskały VI miejsce w województwie .

29.11.2017r. Wycieczka do Opola do kina Helios klasy 7a, 7b, 3d, 3f 

30.11.2017r. Konkurs Religijny – etap rejonowy
Do etapu diecezjalnego zakwalifikowali się:
Julia Olender – kl.2c
Kamil Raróg – kl.2c
Marcelina Szafarczyk – kl.3d
Kalina Filus – kl.2c
Kinga Kulik – kl.3d
•Jakub Żyłka – kl.3a
•Alicja Kowohl – kl.3a
•Łukasz Broj – kl.3c

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach
47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. 77 44-60-395
Statystyka odwiedzin: Dziś: 203, W tym miesiącu: 6777, Wszystkich: 273489