Wojewódzkie posumowanie współzawodnictwa sportowego

W środę 29 listopada odbyła się w Nysie wielka uroczystość podsumowująca współzawodnictwo sportowe uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych województwa opolskiego za rok szkolny 2016/2017. Wśród zaproszonych gości byli m.in. przedstawiciele samorządu nyskiego, opolskiego kuratorium z wicekuratorem oświaty Arturem Zapałą na czele oraz przedstawiciele zarządu głównego w Warszawie i władz wojewódzkich Szkolnego Związku Sportowego. W sportowej gali uczestniczyli uczniowie nagrodzonych szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

W ogólnej punktacji podsumowującej osiągnięcia uczniów w całorocznej rywalizacji sportowej bardzo dobrze wypadło Publiczne Gimnazjum nr 2 w Krapkowicach zajmując VI miejsce w województwie. To ogromny sukces zarówno uczniów, jak i nauczycieli wychowania fizycznego.

W imieniu szkoły nagrodę w postaci pucharu i dyplomu odebrali: dyrektor mgr inż. Antoni Chlipała, nauczyciel wychowania fizycznego mgr Piotr Jaworek, Alicja Kowohl – srebrna medalistka igrzysk wojewódzkich w skoku wzwyż oraz Dorota Sanetra – brązowa medalistka w biegach przełajowych.

JPEGsport1.jpeg
JPEGsport2.jpeg