Dzień Życzliwości

21.11 obchodziliśmy w szkole Dzień Życzliwości. Niektóre sale lekcyjne z tej okazji ozdobione zostały przez uczniów i nauczycieli kolorowymi balonami życzliwości oraz hasłami promującymi życzliwość. Wielu uczniów zgodnie z propozycją Samorządu Uczniowskiego ubrało koszulki lub przyczepiło plakietki z uśmiechniętą buźką. Przedstawiciele samorządu poczęstowali wszystkich „cukierkami życzliwości”. Klasy I-III szkoły podstawowej zapoznały się na lekcji z opowiadaniem o krasnalu Życzliwku, którą przeczytali im wychowawcy oraz pokolorowali kolorowankę z życzliwym skrzatem i słonecznikami będącymi symbolem tego jakże ważnego dnia. W budynkach przy ulicach Kwiatowej i Szkolnej rozstrzygnięto dwa konkursy, o których pisaliśmy w poprzednich artykułach.

Było życzliwie i pozytywnie. Liczymy, że dzięki tym obchodom włączyliśmy hamulce dla pośpiechu i pokazaliśmy, że warto cieszyć się światem rozdając wokół uśmiechy. Życzliwość to dar, którym warto się dzielić, a bycie życzliwym oznacza bycie wolnym. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 55, W tym miesiącu: 11508, Wszystkich: 413014