Radość bez złości

W dniach 14 i 15 listopada odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne. Uczniowie klas III uczestniczyli w zajęciach „Radość bez złości” – w ramach których kształtowane były prawidłowe postawy wobec agresji. Celem potkania było m.in. wzmacnianie pozytywnego obrazu samego siebie i samooceny wśród dzieci oraz nauka współpracy jako formy zapobiegającej przejawom agresywnych zachowań.

Starsi uczniowie (klasy VI) z kolei uczestniczyli w warsztatach „Debata” przeznaczony dla młodzieży, u której nie nastąpiła jeszcze inicjacja alkoholowa. Program ma charakter uprzedzający. Jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu używaniu alkoholu, towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy trzeźwości.

20171115_125552.jpeg

Statystyka odwiedzin: Dziś: 163, W tym miesiącu: 8512, Wszystkich: 438548