„Zgodnie z prawem …”

W dniu 30.10.2017 w PSP nr 1 w Krapkowicach, w budynku przy ulicy Kwiatowej, goście z Powiatowej Komendy Policji w Krapkowicach przeprowadzili pogadanki z uczniami klas VII oraz II i III gimnazjum. Tematem spotkań z młodzieżą była odpowiedzialność karna nieletnich i zasady szeroko pojętego właściwego zachowania w różnych sferach życia.

Panowie policjanci uświadomili uczniom konieczność przestrzegania prawa oraz zwrócili szczególną uwagę na odpowiedzialność każdego z nas za swoje czyny oraz możliwe konsekwencje łamania przepisów. Wiedza ta jest niezbędna każdemu młodemu człowiekowi w trudnym procesie dorastania i kształtowania właściwych postaw życiowych i hierarchii wartości.

Spotkanie zorganizowane zostało przez pedagoga szkolnego, panią Beatę Kurdzielewicz.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 899, W tym miesiącu: 12352, Wszystkich: 413858