VII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W piątek 29.09.2017r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie klas 6 i 5 egzaminowali dorosłych pod hasłem „Młodzi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”.  Jest to akcja edukacyjna, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długiej przerwie. Uczniowie układali rymowanki, przygotowywali plakaty, dekoracje z elementami tabliczki mnożenia, którymi ozdobili korytarz szkolny. Egzaminatorzy sprawdzali swoich kolegów , nauczycieli. Uczniowie mogli również sprawdzić się w rankingu ogólnopolskim rozgrywając mecze na  stronie mat zoo. Uczniowie klas III zdawali egzamin poprzez zabawę.

Egzaminatorzy pod okiem koordynatora pani Moniki Czernek odwiedzili starszych kolegów klas 7 i gimnazjum, gdzie również przeprowadzali mini egzaminy. Była to świetna zabawa i nauka, ponieważ dzieci, którym nie udało się za pierwszym razem zdać bezbłędnie ćwiczyły  tabliczkę i podchodzili do egzaminu jeszcze raz, bo zależało im na zdobyciu odznaki  „Mistrza tabliczki mnożenia”.

Za rok ponownie przyłączymy się do akcji bo najlepsza jest nauka przez zabawę.

Statystyka odwiedzin: Dziś: 157, W tym miesiącu: 11610, Wszystkich: 413116