Dzień Patrona Szkoły 2016

Czy kochasz swoją szkołę?

My pokochaliśmy naszą szkołę 2 czerwca 2016r. Obchodziliśmy wtedy DZIEŃ PATRONA SZKOŁY- Juliusza Słowackiego. Taki dzień obchodzimy co roku, ale ten był wyjątkowy. Przebiegał pod hasłem „Kocham Cię, Szkoło!”

Uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych brali udział w wielkim szow, który prowadziła Karolina Piela, uczennica klasy Vb . Rozpoczęła od konkurencji „Zaczarowane słowa”. Uczniowie odpowiadali na proste pytania, nie używając słów TAK i NIE. Było sporo śmiechu. Następnie bawiliśmy się w , „kalambury”, „licytację” i „polszczyznę”. Wreszcie wszyscy zostaliśmy zaproszeni na  „urodziny”. Niestety, prezent nie wybuchł. Koniec zwiastowało pękniecie balona.

Mimo tego, ze znaliśmy program z telewizji, to i tak świetnie się bawiliśmy odpowiadając na pytania dotyczące szkoły, Juliusza Słowackiego i języka polskiego. Udowodniliśmy, że potrafimy zarówno dobrze się uczyć jak i dobrze bawić.

Dzień patrona przygotowała klasa Vb, a dekorację klasa IVc.

Foto galeria:
Dzień Patrona Szkoły 2016 - galeria