×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Turniej Wiedzy i Zabawy "Kocham Cię Polsko!" dla młodszych klas

Uczniowie wszystkich klas drugich wzięli udział w niesamowitej zabawie i turnieju, które zapewniły im zarówno wiedzę, jak i niezapomnianą zabawę. "Kocham Cię Polsko!" to wydarzenie, które obfitowało w wiele konkurencji, sprawdzających wiedzę ogólną o Polsce i Polakach, nie tylko zdobytą w szkole.

W trakcie turnieju uczniowie musieli zmierzyć się z różnymi wyzwaniami. Jednym z zadań było rozpoznawanie słynnych postaci z historii, polskich sportowców oraz miast na zdjęciach. To wymagało nie tylko wiedzy, ale także umiejętności spostrzegawczości i skojarzeń. Uczestnicy musieli również zidentyfikować różnorodne rośliny, znać polskie wiersze, a nawet być obeznanymi w popularnych kreskówkach takich jak "Bolek i Lolek", "Reksio" oraz "Miś Uszatek". Konkurencje były różnorodne i angażujące, dając szansę każdemu uczniowi na wykazanie się swoimi umiejętnościami.

Atmosfera podczas turnieju była niezwykle radosna i pełna entuzjazmu. Dzieci nie tylko rywalizowały między sobą, ale także wspierały się nawzajem, a każde dobre odpowiedź było gorąco nagradzane brawami. To wspaniałe doświadczenie integrowało uczniów z różnych klas, tworząc jednocześnie przyjazną atmosferę pełną pozytywnej energii. Każdy uczestnik mógł poczuć się ważny i doceniony za swoje zaangażowanie.

Nie można zapomnieć o słodkich upominkach, które przygotował Samorząd Uczniowski. Dzieci otrzymały pyszne słodkości, które dodatkowo podkreśliły radość i satysfakcję z udziału w turnieju. To wspaniała inicjatywa, dzięki której uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale także czują się docenieni i wspierani przez społeczność szkolną.

Turniej Wiedzy i Zabawy "Kocham Cię Polsko!" to wydarzenie, które na długo zostanie w pamięci uczestników.

Turniej zorganizował pedagog specjalny przy współpracy z pedagogiem szkolnym, Samorządem Uczniowskim i nauczycielami klas 2.

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach
47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. +48774460395
Statystyka odwiedzin: Dziś: 224, W tym miesiącu: 7807, Wszystkich: 2254305

Deklarcja Dostępności