×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Dni Otwarte w Zamku

Klasy 8A i 8C wraz z Doradcą Zawodowym i nauczycielami zostali zaproszeni do Zespołu Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich w Krapkowicach na "Dni Otwarte", które odbyły się w wyjątkowo serdecznej atmosferze. Podczas naszej wizyty, młodzież klas ósmych miała okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024. Zwiedziliśmy nowoczesne i dobrze wyposażone pracownie zawodowe, a także podziwialiśmy wystawę prac uczniów.

Na zakończenie tego wydarzenia, wszystkich gości czekał smaczny poczęstunek oraz krótkie zajęcia na wirtualnej strzelnicy. Było to niezwykle interesujące doświadczenie, które wzbudziło nasze zainteresowanie. Uczniowie podstawówek mieli okazję obserwować pracę fryzjerów, handlowców, logistyków, informatyków i innych starszych kolegów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w praktyce. Byliśmy pod wrażeniem ich profesjonalizmu i zaangażowania.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za miłe przyjęcie, jakie nas spotkało podczas wizyty w ZSZ im. Piastów Opolskich. Dni Otwarte były doskonałą okazją do zapoznania się z różnorodnymi ścieżkami edukacyjnymi i zawodowymi, które możemy podjąć w przyszłości. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy lepiej zrozumieć, jakie możliwości rozwoju czekają na nas w szkole średniej.

 

 

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Krapkowicach
47-300 Krapkowice | ul. Szkolna 3 | tel. +48774460395
Statystyka odwiedzin: Dziś: 733, W tym miesiącu: 12189, Wszystkich: 2274605

Deklarcja Dostępności